PERITUS

Folia stretch, poliolefina, Folia termokurczliwa PVC, spożywcza PVC, taśmy...

 

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz łatwego składania zamówień - tel. lub @ ...

 

Kontakt

biuro@peritus.net.pl
Tel. 501 30 30 33

 

O firmie

Firma PERITUS obecna jest na rynku od 2003r. Od początku naszej działalności zajmujemy się dystrybucją materiałów opakowaniowych - w stałej ofercie posiadamy m.in. takie produkty jak: folia stretch, termokurczliwa PVC, poliolefinowa, spożywcza PVC i PE, ręczniki papierowe marek TORK oraz CLIVER. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Folia stretch to materiał do ręcznego lub maszynowego owijania i zabezpieczania ładunków na paletach. Nasze folie skutecznie chronią przed uszkodzeniami i zabrudzeniami towaru oraz podnoszą jego estetykę. Folia, która znajduje się w naszej ofercie to trójwarstwowa folia rozciągliwa typu LLDPE charakteryzująca się wysoką wytrzymałością na przebicie i rozerwanie - parametry te potwierdzają otrzymane certyfikaty jakościowe ISO.
Na indywidualne zapotrzebowanie dostępna także folia kolorowa (niebieska, czarna). Szeroka gama grubości (od 17 do 30 mikrometrów) i rozciągliwości (od 150 do 300 %) pozwala zastosować te folie we wszystkich gałęziach przemysłu.

Folia termokurczliwa PVC - produkt ten oferujemy w dwóch postaciach: półrękaw oraz taśma. Folie te przeznaczone są do pakowania produktów technicznych oraz spożywczych np.: wyrobów cukierniczych, bombonierek, pieczywa, świec, zniczy, art. papierniczych, gier planszowych, kosmetyków, zestawów promocyjnych, itp. Folie przeznaczone do pakowania żywności posiadają atest PZH oraz certyfikat B.

Folia termokurczliwa poliolefinowa posiada zbliżone zastosowanie jak folia termokurczliwa PVC, jednak charakteryzują się one większą odpornością na niskie temperatury oraz lepszą wytrzymałością mechaniczną od folii PVC. Folie te wymagają jednak wyższej temperatury obkurczania i zgrzewania.
Oferujemy je w dwóch postaciach: półrękaw oraz taśma. Oferowane przez nas folie poliolefinowe posiadają atest PZH oraz certyfikat B.

Folia spożywcza PVC i PE stosowana przede wszystkim w pakowaniu produktów spożywczych zarówno bezpośrednio jak i na tackach. Znajdują szerokie zastosowanie w zakładach produkcyjnych, marketach oraz gospodarstwach domowych. Folie "oddychające" na bazie PVC w odróżnieniu od tych produkowanych na bazie PE, umożliwiają dłuższe przechowywanie żywności, dzięki większemu współczynnikowi przepuszczania gazów. Folie te posiadają atest PZH oraz certyfikat B dopuszczający je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Elatyczne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, dobry kontakt, szybka dostawa. Zapraszamy do współpracy!

Zamówienia specjalne

Na skróty

Jeżeli produkt, którego Państwo poszukują nie znajduje się w naszej ofercie to prosimy kontakt.
Po otrzymaniu zamówienia specjalnego oraz ustaleniu dostępności, czasu realizacji i ceny wybranego asortymentu skonataktujemy się z Państwem przedstawiając konkretną ofertę.

DALEJ